Skúšobná hodina

Chcete skúsiť, či vás bude pole dance baviť?  Vyskúšajte si základné kroky, šplhanie, jednoduché otočky. Zoznámite sa s prostredím aj so samotným tancovaním. 60 min.

Kurz pre začiatočníkov

Osemhodinový kurz, počas ktorého si osvojíte základy strip plastiky, otočiek, chôdze, šplhania a jednoduchších cvikov. Naučíte sa vnímať svoje telo a postupne naberáte silu.

Kurz pre mierne pokročilých

Nadväzuje na základný kurz a rozvíja už naučené cviky a otočky. Naučíte sa zložitejšie cviky na tyči a kombinované otočky. Venujete sa i fyzickej príprave na zvládnutie cvikov pre pokročilých a získate istotu na tyči. Zistíte, že zvládnutím šplhania vaša šikovnosť zďaleka nekončí.

Kurz pre pokročilých

Tretia séria osemhodinového kurzu. Naučíte sa spájať viacero trikov na tyči, začnete vnímať balans tela a rozloženie váhy na tyči. Skoro akrobatické kúsky, výnimočné a efektné. V tejto sérii sa budete venovať aj cvičeniam flexibility tela. 

Individuálne hodiny

Pre vás, ktoré ste náročné a preferujete osobný prístup a diskrétnosť, teda chcete cvičiť iba vo dvojici s inštruktorkou. Prípadne ak potrebujete popracovať na konkrétnych trikoch a variáciách alebo vám nevyhovuje čas skupinových lekcií.

Exotic pole dance

Zmyselný štýl tancovania vo vysokých topánkach. Lekcia trvá 80 minút aby ste si naučenú choreografiu stihli aj tanečne užiť. Choreografia je zostavená tak aby ju zvládli aj menej skúsené poledancerky. 80 min.

Pole Ladies 45+

Štvorhodinový minikurz pre dámy okolo štyridsiatky a viac. Kurz je vhodný pre tie z vás, ktoré sa chcete vyhnúť náročnejšej akrobacii na tyči, ale zároveň túžite rozprúdiť krv v žilách zábavným spôsobom. 4 lekcie s možnosťou pokračovania.

Vystúpenia pole dance 

Pole dance ako súčasť programu pre spoločnosť, vianočné večierky, plesy, párty, exhibície alebo workshopy pre firmy a rôzne iné podujatia. Okrem samostatnej tyče máme k dispozícii aj  "prenosný stage", ktorý je vhodný do priestorov s vyšším stropom alebo do exteriéru.
Ste dobrá partia a chcete si spraviť napríklad narodeninovú oslavu či rozlúčku so slobodou netradične? 

Aj darčekové poukážky sú skvelým nápadom ako potešiť.